Naše společnost Vám nabízí profesionální a komplexní služby při výběru ojetého vozu.

Prověření původu ojetého vozidla

Nejasný původ vozidla patří k největším rizikům při koupi ojetého vozidla. Ke správnému prověření původu vozidla jsou nutné přesné a správné údaje týkající se především tovární značky a typu vozidla, číslo karosérie (VIN číslo), rok výroby vozidla, číslo motoru, SPZ a barva vozidla.

Prověření VIN čísla

Prověřením VIN čísla budete mít jistotu, že Vaše vozidlo není např. v databázi odcizených vozidel nebo není složeno z více havarovaných vozidel. VIN číslo představuje mezinárodní označení motorových vozidel a skládá se ze 17 písmen a číslic.

Individuální dovoz ojetých i nových vozidel

U nás se můžete spolehnout na individuální a profesionální přístup při dovozu ojetých i nových vozidel. U každého vozidla garantujeme prověřený původ a technický stav. Zajistíme pro Vás i nejvýhodnější financování.

Odborné poradenství při nákupu nebo prodeji ojetého vozidla

Samozřejmostí je u nás také profesionální poradenství od zkušeného poradce. 

kontakt

+420 733 737 686

info@proverenyvuz.cz

Novinky
Vyhraj auto na týden! | 25.04.2013 | „Prověřený vůz Vám dává možnost vyhrát auto ve Vašem oblíbeném CLUBU WINGS“ Přijďte se k nám pobavit a  zasoutěžit si, máte jedinečnou příležitost vyhrát zapůjčení auta na týden! Akce se koná v CLUBU WING v sobotu 4.5.2013.  více novinek zde
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.